پنجره با پروفیل ABI
پروفیل A.B.I
پنجره ای رو به آرامش

درباره ما

گروه صنعتی آریا در سال 1384 جهت تولید پروفیل UPVC و شیشه های دو و چند جداره در فاز یک و سه شهرک صنعتی سسندج در زمینی به مساحت 14000 مترمربع در سه سایت مجهز، به مساحت 11700 مترمربع فضای صنعتی و 600 مترمربع فضای اداری فعالیت خود را آغاز نمود.

پروفیل های UPVC تولیدی گروه صنعتی آریا با نام تجاری A.B.I Profile و شیشه های دو و چند جداره نیز با نام تجاری KURD GLASS (شیشه کرد) به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.

پروفیل های گروه صنعتی آریا از نوع UPVC و در ضخامت و تعداد حفره های متفاوت در مقطع 60 میلیمتری و با قابلیت لمینت شدن می باشد. فرمولاسیون پیشرفته و افزودنی های خاص به همراه دانش روز دنیا، امکان تولید پروفیل با رنگ سفید و شفافیت بالا را ممکن ساخته است. از این رو در شرایط آب و هوایی در مقابل تغییر رنگ و تغییر حالت مقاوم بوده و دارای 15 سال ضمانت نیز می باشد. درب و پنجره های ساخته شده از پروفیل های A.B.I کاملا عایق و عاری از هرگونه انحنا می باشد.

دانلود پرونده شرکت مشاهده پروژه های ما

پنجره ای رو به آرامش

چند سالی است که پنجره های UPVC جای پنجره های قدیمی آهنی و آلومینیومی را گرفته است، این پنجره ها داری مزایای زیادی از جمله عایق بودن در برابر حرارت ( سرما و گرما )، صدا و نفوذ گرد و خاک است.

در کنار این مزیت ها شرکت A.B.I تنوع رنگ و طرح را نیز به مزایای قبلی افزود که با روکش های آلومینیومی پروفیل های UPVC ارائه شده است.

با ما تماس بگیرید
1826

پروژه های تکمیل شده

212

کارمندان

178

مشتریان ما

42

جوایز و تندیس ها